P H M
 

 

 

 

 

 

 

 

Psikolojik Hijyen Merkezi
 

 

 


Feldbergstrasse 51, 4057 Basel - İsviçre

Tel.: +41 61 683 39 39 / Faks: + 41 61 683 39 38 / Gsm: +41 79 683 39 39

 

 

 

 

 

 

 

Ana Sayfa

Otojenik eğitim ile yaşam kalitem arttı

 

 

Hayatımın belli dönemlerinde, gerek bedenimi gerekse ruhumu rahatlatmak amaçlı çeşitli meditasyonlar öğrendim ve uyguladım. Otojenik Eğitimle arkadaşım Volkan Akdeniz sayesinde tanıştım.

 

Otojenik Eğitim ilk defa duyduğum bir rahatlama yöntemiydi. Fakat öğrendikce sadece rahatlama olmadığını, aynı zamanda kendime özel tekinle ruhumu ve bedenimi bir nevi tedavi ettiğini gördüm. Kendisi ilk zamanlar da başarılı ve etkili sesiyle, binlerce Km öteden bile bana telkin verdi ve kısa süre sonra Otojenik Eğitimin asıl amacı olan kendi kendine telkin vermeyi öğretti.

 

Şimdi, günde birkaç defa sadece 5-10 dakikalık tekinlerle ruhumu rahatlatbiliyorum, değiştirmem gerektiğine inandığım bir takım alışkanlıklarımı, huylarımı değiştirebiliyorum, fiziki ağrılarımı tekinlerim sayesinde azaltıp yok edebiliyorum.

 

Bana bu Otojenik Eğitimi uygulayan ve öğretip yaşamımın kalitesini arttıran, benim için çok değerli arkadaşım Volkan Akdeniz'e teşekkür ediyorum.

 

N. Ö.   (16.08.2008 / İstanbul)

 

ÖNCEKİ                                                                                                                 SONRAKİ

 

 

Otojenik Eğitim

 

Bach Çiçek Terapisi

 

Yorumlar

 

İletişim

 

Hakkımda